Skip to main content

15 آلت کوین با بیشترین سود استکینگ ارز دیجیتال آکادمی بینگ ایکس.

به دلیل پاداش‌های غیرفعال امیدوارکننده‌ای که ارائه می‌دهد، استیکینگ ارز دیجیتال به سرعت در حال رشد است!

استکینگ ارز دیجیتال شامل کاربرانی است که دارایی های رمزنگاری خود را قفل می کنند تا در ازای آن پاداش دریافت کنند. در مورد استکینگ کریپتو، باید چند فاکتور مهم را در نظر داشته باشیم.

بازده درصدی سالانه (APY) و نوسانات در تعیین بهترین آلتکوین‌ها برای سهام در سال 2024 حیاتی است.

مناسب‌ترین رمز ارز برای سهام‌داری شخص به اهداف و تحمل ریسک او بستگی دارد توکن‌های APY بالا مانند بیت کوین Minetrix و TG. Casinos بازدهی عالی ارائه می‌کنند.

و با خطرات بالاتری همراه است. با این حال، استیبل کوین‌هایی مانند تتر امنیت بیشتری را در بازارهای نوسان ایجاد می‌کنند.

این گزارش توسط آکادمی بینگ ایکس تمام موارد ضروری را که در کیت خود نیاز دارید جمع آوری کرده است، در حالی که در حال بررسی بهترین آلتکوین ها برای استک کردن هستید!

نکات کلیدی برای 15 آلت کوین با بیشترین سود استکینگ ارز دیجیتال باید در نظر گرفتن

هنگام انتخاب گزینه مناسب برای شما، معیارهایی مانند این باید در نظر گرفته شود:

 APY در استکینگ چیست؟

مهم ترین معیار برای استکینگ را در نظر بگیرید که APY است!

این درصد بازدهی در دارایی کریپتویی است که در آن سهام دارید.

توکن های مختلف دارای مقادیر متفاوتی از APY هستند. قبل از استکینگ انتخاب کنید!

Returns در استک کردن ارز دیجیتال

بازده بیشتر بر اساس ارزش کل قفل شده و محبوبیت شبکه تخمین زده می شود.

هر چه سرمایه‌گذاران بیشتر درگیر شوند، پاداش‌های بیشتری بین اعتباربخش‌ها تقسیم می‌شود.

در مورد اینکه چقدر می خواهید از استکینگ درآمد کسب کنید یک هدف تعیین کنید!

اعتباردهنده یا Validator چیست

اعتبار سنجی ها یک گره را اجرا می کنند و در استکینگ شرکت می کنند که به دانش فنی بیشتری نیاز دارد.

در همین حال، نماینده‌ها دارندگان توکن‌هایی هستند که می‌خواهند در استک کردن شرکت کنند، در عوض استفاده و اعتماد به یک گره اعتبارسنجی موجود را انتخاب می‌کنند و توکن‌های خود را به آن گره واگذار می‌کنند.

اعتبار سنجی ها معمولاً کمی بیشتر درآمد دارند و در ازای اجرای گره، هزینه کمی از پاداش نمایندگان دریافت می کنند. تصمیم بگیرید که دسته بندی شما چیست!

مالیات استکینگ

مالیات بر سهام بستگی به منطقه ای دارد که در آن کار می کنید! در برخی از کشورها، پاداش های استکینگ به عنوان مشمول مالیات تلقی می شود.

ضروری است که بررسی کنید ارز ای که می گذارید گزارش خوبی را از طریق پلت فرم انتخابی شما ارائه می دهد!

همچنین از تمامی سیاست های مالیاتی در حوزه عملیاتی مطلع شوید.

پلتفرم های استیکینگ

پلتفرم های بی شماری در بازار موجود است که می تواند به شما در شروع کار کمک کند.

همیشه قبل از انتخاب موردی برای خود تحقیق کنید!

نکات اصلی مانند هزینه های پلتفرم و غیره را در نظر بگیرید.

استیکینگ یا استک کردن ارز دیجیتال چیست؟

استیکینگ ارز دیجیتال شامل قفل کردن ارزهای رمزنگاری شده در کیف پول برای پشتیبانی از عملیات شبکه بلاک چین و تراکنش های ایمن است. در ازای آن، جوایزی برای استک کردن دریافت می کنید که اغلب به صورت توکن ها یا ارزهای اضافی هستند. استیکینگ کریپتو به شما این امکان را می‌دهد تا درآمد غیرفعالی داشته باشید و در عین حال به امنیت و عملکرد شبکه بلاک چین کمک کنید.

مالیات بر روی رمز ارزها نیز می تواند بسیار پیچیده باشد، و تیم ما از متخصصان مالیات رمزنگاری برای کمک به شما در مورد عواقب مالیاتی در صورت و زمانی که شروع به سرمایه گذاری کریپتو کنید، در دسترس هستند.

خطرات ناشی از استک کردن تتر و ارز دیجیتال

علیرغم مزایای استیکینگ کریپتو برای کسب درآمد غیرفعال، چندین خطر وجود دارد که باید از آنها آگاه بود. موارد اولیه به شرح زیر است:

قیمت‌های ارز دیجیتال نسبتاً نوسان دارند، به این معنی که می‌توانند به سرعت کاهش یابند. در صورتی که دارایی های شما به میزان قابل توجهی کاهش یابد، ممکن است سود کافی برای جبران زیان های خود کسب نکنید.

در حالی که ممکن است درآمدهای رمزنگاری خود را از بین ببرید، انجام این کار برای پلتفرم های خاص حداقل هفت روز طول می کشد. برعکس، پلتفرم‌هایی مانند Bybit، استک کردن انعطاف‌پذیری را ارائه می‌کنند که امکان برداشت فوری را فراهم می‌کند.

اگر می‌خواهید از برخی از ارز های با ارزش بالا استفاده کنید، مهم است که بدانید این ارز ها برای مدت کوتاهی قفل می‌مانند. این بدان معناست که در این مدت هیچ کار دیگری با این دارایی ها نمی توان انجام داد.

15 آلت کوین با بیشترین سود استکینگ ارز دیجیتال

علاقه مند به سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال هستید؟ عوامل بی شماری وجود دارد که باید آنها را در نظر بگیرید. وقتی روی ارز هایی سرمایه‌گذاری می‌کنید که مبتنی بر شبکه بلاک چین اثبات سهام (PoS) هستند، می‌توانید در سهامداری شرکت کنید، که به شبکه‌های PoS کمک می‌کند ایمن‌تر و کارآمدتر عمل کنند. تنها شرط استک کردن این است که ارز ها را در کیف پول رمزنگاری خود در مدت زمان طولانی نگه دارید، که به شما امکان می دهد پاداش های استک کردن کسب کنید. ارز های استک کردن شده مشابه حساب‌های پس‌انداز بهره‌دار هستند، زیرا با هر دو گزینه، در سرمایه‌گذاری اولیه خود سود کسب می‌کنید. آیا مایل به ارائه این استراتژی درآمد غیرفعال هستید؟ اگر می‌خواهید درآمد غیرفعالی داشته باشید و در عین حال از بازدهی بالا بهره ببرید، برخی از بهترین ارز هایی را که می‌توانید روی آنها سرمایه‌گذاری کنید، بخوانید.

استک کردن ارز دیجیتال Smog

APY: 42%

استک کردن ارز دیجیتال Smog

استک کردن ارز دیجیتال Smog

SMOG به عنوان بهترین ارزدیجیتال استکینگ توسط Cryptonews.com رتبه بندی شده است. از زمانی که اخیراً در Jupiter DEX راه اندازی شد، به عنوان یک میم کوین ویروسی در بلاک چین Solana توجه سرمایه گذاران را به خود جلب کرد. سرمایه‌گذاران می‌توانند با نگه‌داشتن توکن‌ها و تکمیل اهداف، با بازدهی 42% APY با یک دوره قفل 90 روزه، جوایزی کسب کنند. با شروع سفر خود با 0.001419 دلار، قیمت آن با بیش از 3000 درصد افزایش به 0.047 دلار رسید و ارزش بازار آن را از 2 میلیون دلار به بیش از 64 میلیون دلار افزایش داد.

این رشد Smog را به رقیب بالقوه ای برای ارز هایی مانند Bonk، Myro و Dogwifhat تبدیل می کند. همچنین، رویکرد راه اندازی منصفانه Smog بدون پیش فروش، اعتبار آن را افزایش داده است. این پلتفرم 50 درصد از عرضه خود را به بازاریابی اختصاص می دهد و هدف آن پذیرش گسترده و گسترش جامعه است. علاوه بر این، 10 درصد از عرضه برای فهرست های آتی صرافی متمرکز و 5 درصد برای نقدینگی صرافی غیرمتمرکز محفوظ است. Smog فرصتی شگفت‌انگیز برای سرمایه‌گذاران در یک پروژه رمزنگاری جدید با بازده و پتانسیل رشد بالا فراهم می‌کند.

استکینگ ارز Bitcoin Minetrix

APY: بالای 500%

استکینگ ارز Bitcoin Minetrix

استکینگ ارز Bitcoin Minetrix

این رمزارز سهام به معدن اعتبارات استخراج ابری توکن شده را ارائه می دهد. BTCMTX یک ارز دیجیتال جدید است که ترکیبی از توکن و استخراج ابری بیت کوین است. در این پلتفرم، دارندگان توکن می توانند BTCMTX دلار سرمایه گذاری کنند و اعتبار استخراج ابری کسب کنند. این جوایز استک کردن و APY تا 190٪ ارائه می دهد. برای به اشتراک گذاشتن این موضوع، باید BTCMTX دلار را از طریق پیش فروش مداوم خریداری کنید.

از مجموع عرضه 4 میلیارد – 2.8 میلیارد توکن به طور مساوی در ده دور پیش فروش تخصیص داده می شود. در دور کنونی، BTCMTX دلار به ازای هر توکن 0.0114 دلار قیمت دارد. قیمت تا دور نهایی (مرحله 39) به 0.0148 دلار خواهد رسید. همچنین، این پلتفرم دارای یک مایندراپ هیجان انگیز با 30 هزار دلار پاداش برای حامیان اولیه است.

بیت کوین ماینتریکس در کمتر از یک ماه پس از آغاز پیش فروش، 3.1 میلیون دلار جمع آوری کرده است.

پروژه هیجان انگیزی نیست؟ ما شرط های خود را روی بیت کوین Minetrix قرار می دهیم!

استک کردن توکن Sponge V2

توکن باب اسفنجی V2 برای راه‌اندازی در Polygon حرکت کرده است و در فوریه 2024 موج‌هایی ایجاد کرد. با این سوئیچ شبکه جدید، Sponge V2 هیجان‌هایی را به سرمایه‌گذاران ارائه کرد زیرا آنها افزایش قیمت خیره‌کننده 56 درصدی را تجربه کردند.

استک کردن توکن Sponge V2

استک کردن توکن Sponge V2

علاوه بر این، هدف این پروژه ارائه تا 7500٪ بازده برای سهامداران فعال SPONGE V2 است. علیرغم شک و تردید در مورد ارز های میم، توکن باب اسفنجی اصلی با دستیابی به ارزش بازار ۱۰۰ میلیون دلاری و پاداش دادن به دارندگان اولیه با بازدهی عالی، خود را ثابت کرده است.

Spine V2 نسخه جدید SPONGE است! پس از راه اندازی V2 در صرافی ها، توکن های V1 پشتیبانی نمی شوند. توکن های استک کردن شده به ما این امکان را می دهند که برای 4 سال آینده APY های بالایی تولید کنیم! بیش از 400 میلیون دلار SPONGE در قرارداد V2 شرط شده است. قرارداد هوشمند تا 4000٪ در APY به سرمایه گذاران پاداش می دهد. V2 ممکن است مانند V1 محبوبیت بیشتری پیدا کند. شایستگی این را دارد که در بین 15 آلتکوین برتر برای سهام قرار گیرد!

استک کردن اتریوم

استک کردن اتریوم

استک کردن اتریوم

جوایز استک کردن: تا 4.3٪

یکی از بزرگترین ارزهای دیجیتال، اتریوم، اخیراً از اثبات کار به اجماع اثبات سهام تغییر کرده است. این می تواند در صدر لیست بهترین آلتکوین های سهام در سال 2024 باشد. انتظار می رود اتریوم نگرانی های اصلی شبکه مانند هزینه های گاز بالا، مقیاس پذیری و سرعت تراکنش را حل کند.

با این ارتقای جدید، سرمایه‌گذاران می‌توانند اتریوم را برای کمک به امنیت شبکه و کسب پاداش به اشتراک بگذارند. حداقل شرط استک کردن اتریوم 32 ETH وجود دارد. ETH در حال حاضر دارای ارزش بازار 148 میلیارد دلاری است! چگونه می توانیم در مورد بهترین آلتکوین های سهام در سال 2024 آن را کنار بگذاریم؟

استکینگ میم کوین Meme Kombat

APY: 112%

استکینگ میم کوین Meme Kombat

استکینگ میم کوین Meme Kombat

این مفهومی را معرفی می کند که در آن میم های محبوب در نبردهای تقویت شده با هوش مصنوعی شرکت می کنند. توکن‌های MK را می‌توان برای شرکت در نبردهای میم قرار داد و APY 112 درصدی کسب کرد. این رویکرد منحصربه‌فرد باعث شده است که Meme Kombat در عرصه استیکینگ متمایز شود و برای آنهایی که تحمل ریسک بالایی دارند مناسب باشد.

استکینگ eTukTuk

APY: بالای 30000%

استکینگ eTukTuk

استکینگ eTukTuk

این کمپینی است که در سریلانکا راه اندازی شده است تا با جایگزینی توکتوک ها با وسایل نقلیه الکتریکی، مشارکت مالی را فراهم کند. برای بهینه سازی مسیر و اتوماسیون وظایف، با هوش مصنوعی بیشتر تقویت خواهد شد. هدف این انقلاب اقتصادی-اجتماعی پل زدن موانع مالی و کمک به محیط زیست با فضای تنفسی است! eTuktuk برای دادن جوایز APY بالای 33487٪ با 4.75 در هر بلوک BSC شناخته شده است.

در مجموع 144981 TUK در حال حاضر به اشتراک گذاشته شده است. توکن TUK دارای مزایای اضافی مانند تخفیف و پاداش برای استفاده از آن است. eTuktuks خودروهایی با آلایندگی صفر هستند که دوستدار محیط زیست هستند! وایت پیپر اثرات نامطلوب آلودگی و چگونگی حل کارآمد آن توسط پروژه را برجسته می کند.

استک کردن ارز دیجیتال کاردانو

استک کردن ارز دیجیتال کاردانو

استک کردن ارز دیجیتال کاردانو

یکی از بهترین ارزهای دیجیتال برای استیکینگ یکی از بهترین بلاک‌چین‌های اثبات سهام در سال 2024 است. ADA را می‌توان در شبکه Cardano قرار داد تا در ازای اعتبارسنجی بلاک‌ها در بلاک چین، سود سالانه کسب کند. Cardano با میانگین 75000 تراکنش در ثانیه یکی از سریع ترین شبکه ها در فضای بلاک چین است. پس از راه اندازی 0.076 دلار در سال 2017، به ATH 3.10 دلار در سال 2021 رسید.

اگر Cardano را در Kraken به اشتراک بگذاریم، APY 3-6٪ می تواند به دست آید و APY 5٪ را می توان از Atomic Wallet دریافت کرد.

استکینگ سولانا (SOL)

استکینگ سولانا (SOL)

استکینگ سولانا (SOL)

سولانا یک بلاک چین کارآمد است که با در نظر گرفتن مقیاس پذیری طراحی شده است. این مقیاس پذیری از طریق کارمزدهای کم سولانا و تراکنش های سریع به دست می آید. وقتی صحبت از ارزش بازار ارزهای دیجیتال می شود، سولانا در رتبه هفتم قرار دارد. SOL به دلیل سرعت تراکنش ها و هزینه کم برای تکمیل آنها یکی از بهترین ارز های استک کردن است. اکثر تراکنش ها در چند ثانیه به پایان می رسند. در حالی که شما نمی توانید گره خود را هنگام استک کردن در شبکه سولانا مدیریت کنید، بیش از 640 اعتبارسنجی وجود دارد که می توانید ارز های خود را با آنها استیک کردنکنید.

هنگامی که سهام خود را به اعتبار سنجی سولانا واگذار می کنید، می توانید در جوایزی که این افراد دریافت می کنند شرکت کنید. ارز های SOL در چند ماه گذشته عملکرد بسیار خوبی داشته اند و به ATH 210 دلار برای هر ارز رسیده اند. وقتی ارز های خود را با سولانا استک کردن می کنید، می توانید انتظار داشته باشید که بازدهی سالانه بین 7 تا 11 درصد دریافت کنید. می توانید SOL را با Ledger، MathWallet، Atomic Wallet و Exodus به اشتراک بگذارید.

استک کردن آوالانچ Avalanche (AVAX)

<yoastmark class=

استک کردن آوالانچ شبیه به پلتفرم هایی مانند Cosmos و Polkadot است.

با این حال، AVAX یکی از بهترین ارز های استک کردن است، زیرا پلتفرم آن می‌تواند به میلیون‌ها اعتبارسنجی مختلف مقیاس شود.

هنگامی که حداقل 25 ارز AVAX دارید، می توانید با پلت فرم AVAX شروع به استک کردن کنید.

برای تبدیل شدن به یک اعتبار سنج، باید حداقل 2000 ارز استک کردن کنید. هنگامی که دارایی های خود را به اشتراک می گذارید، باید حداقل دو هفته قبل از درخواست پاداش خود این کار را انجام دهید. AVAX ثابت کرده است که با بازده سالانه سرمایه گذاری 8 تا 14 درصد، در میان بهترین ارزهای دیجیتال برای سهام قرار دارد. می‌توانید ارزهای AVAX خود را با تعدادی کیف پول مختلف به اشتراک بگذارید، که اصلی‌ترین آنها عبارتند از Ledger، MetaMask و Avalanche Wallet.

عجله کنید تا از $DUP استفاده کنید تا بهترین استفاده را از بازی استک کردن خود در سال 2024 ببرید!

استک کردن تتر USDT در صرافی آنلاین

تتر یک استیبل کوین است که به دلار آمریکا متصل است!

ثبات را در یک بازار کریپتو بسیار بی ثبات ارائه می دهد.

برای کسانی که می خواهند از نوسانات قیمت بالا جلوگیری کنند می توانند از استک کردن تتر در صرافی BingX استفاده کنند.

در جامعه کریپتو بسیار محبوب است و سومین ارزش بازار بزرگ را در بازار کریپتو دارد!

استک کردن ارز هیدرا (HYDRA)

Hydra یکی از منحصربفردترین ارزهای استکینگ در این لیست است زیرا چگونه مکانیک های تورمی و تورمی را ترکیب می کند. با این روش، این امکان برای Hydra وجود دارد که نزدیک به 100٪ کارمزد تراکنش های خود را در حالی که پاداش های بلوک تورمی را حفظ می کند، بسوزاند. نتیجه نهایی این است که کاربران در برابر کاهش قیمت محافظت می شوند.

استک کردن ارز هیدرا (HYDRA)

استک کردن ارز هیدرا (HYDRA)

اگر به اشتراک با HYDRA علاقه دارید، مهم است که بدانید هر کاربری می تواند به یک گره در اکوسیستم Hydra تبدیل شود. اگر می خواهید شروع به استیک کردن کنید، به حداقل 10 ارز HYDRA در کیف پول خود نیاز دارید. Hydra به یکی از بهترین کوین‌های PoS تبدیل شده است زیرا همه سهامداران اولیه نرخ بازدهی عظیمی با 60% دریافت خواهند کرد. این در نهایت به مرور زمان تا 20 درصد کاهش می یابد. پاداش‌هایی که دریافت می‌کنید از کارمزد تراکنش‌ها به دست می‌آیند و هر ارز جدید HYDRA مستقیماً توسط زنجیره بلوکی آن صادر می‌شود.

استک کردن در شبکه آکاش (AKT)

Akash یک شبکه ابری منبع باز غیرمتمرکز است که به دلیل ارزان بودن، سریع و کارآمد بودن شهرت دارد. Keplr کیف پول اصلی است که توسط پلتفرم Akash پشتیبانی می شود. استیک کردن با Akash ساده و سرراست است. هنگامی که مقداری AKT را در BitMart یا یک صرافی مشابه خریداری کردید، تنها کاری که باید انجام دهید این است که اعتبارسنجی را انتخاب کنید که می‌خواهید دارایی‌های خود را با آن به اشتراک بگذارید.

استک کردن در شبکه آکاش (AKT)

استک کردن در شبکه آکاش (AKT)

سپس می‌توانید میزان AKT را که می‌خواهید تفویض کنید، تعیین کنید. AKT APY در حال حاضر 34.20 درصد است که در میان بالاترین ها قرار دارد. با این حال، پاداش های استک کردن به طور خودکار ترکیب نمی شوند. به این ترتیب، اگر می‌خواهید از APY بالا استفاده کنید، به شدت توصیه می‌شود که پاداش‌های خود را به‌صورت دستی برداشته و ارزهای بیشتری را به طور منظم به اشتراک بگذارید.

استک کردن ارز دلار USD (USDC)

با مقایسه USDT در مقابل USDC گیج شده اید؟ تو تنها نیستی. درست مانند تتر، USD Coin (USDC) نیز یک استیبل کوین است که توسط پول فیات پشتیبانی می شود و به دلیل ارزش پایدار و نقدینگی بالا معمولاً برای انتقال وجه استفاده می شود. خوشبختانه، برخلاف تتر، USDC به طور ماهانه توسط Grant Thornton، LLP حسابرسی می شود. این امکان حداکثر شفافیت را فراهم می کند زیرا گزارش ها به صورت آنلاین برای مشاهده همه پست می شوند، بنابراین ادعای خود را ثابت می کند که عمدتاً توسط پول نقد و معادل های نقدی پشتیبانی می شود.

استک کردن ارز دلار USD (USDC)

استک کردن ارز دلار USD (USDC)

شروع به استک کردن USDC کنید و به لطف پیشنهادات استک کردن انعطاف پذیر Bybit Earn، نرخ های جذابی کسب کنید. با میانگین بازدهی تا 8.88 درصد، وقتی صحبت از بهترین ارز هایی است که ارزش ثابت و شفافیت کاملی از نحوه اتصال استیبل کوین به دلار ارائه می‌دهند، انتخاب بهتری وجود ندارد. این استراتژی سرمایه‌گذاری غیرفعال به لطف مکانیسم سهامداری منعطف ما حتی بهتر شده است، جایی که می‌توانید در هر زمانی که به سرمایه نیاز داشتید، آزادانه آن را رها کنید.

استکینگ پولکادوت (DOT)

پولکادوت یکی از بهترین ارزهای استک کردن را ارائه می‌کند، زیرا از فناوری مقیاس‌پذیر و چند زنجیره‌ای استفاده می‌کند که توسط بنیانگذار اتریوم گاوین وود ایجاد شده است. حداقل سرمایه برای شروع کسب جوایز در حال حاضر 40 DOT یا حدود 1600 دلار در زمان نوشتن است. (با این حال، اگر می خواهید یک گره اعتبار سنجی با Polkadot ایجاد کنید، سهم شما باید به میزان قابل توجهی بزرگتر باشد و 350 DOT باشد.)

استکینگ پولکادوت (DOT)

استکینگ پولکادوت (DOT)

پولکادوت یکی از بهترین ارزهای استک کردن است زیرا میانگین بازده سالانه آن 14 درصد است که برای کسب درآمد غیرفعال عالی است. شما می توانید DOT را در صرافی هایی از جمله Binance، Kraken و Fearless Wallet به اشتراک بگذارید. در مورد چشم اندازهای آینده، DOT یکی از بهترین ارزهای رمزنگاری شده برای سهام است زیرا 10 ارزش بازار برتر خود را دارد که احتمالاً در سال های آینده رشد خواهد کرد.

برای کسب DOT، DOT را به اشتراک بگذارید

استک کردن تزوس (XTZ)

Tezos با استفاده از مدل اثبات مایع سهام (LPoS) که دارای نمایندگی اختیاری است متمایز می شود. تزوس از ارز رمزنگاری XTZ استفاده می کند که توسط فرآیند پخت ایجاد می شود. اگر با تزوس «نان‌پز» شوید، وقتی ارز های XTZ خود را به اشتراک می‌گذارید، پاداش‌های قابل توجهی دریافت خواهید کرد، زیرا به اعتبارسنجی بلوک‌های جدید تراکنش‌ها کمک می‌کنید.

استک کردن تزوس (XTZ)

استک کردن تزوس (XTZ)

حتی اگر فقط یک XTZ در کیف پول خود داشته باشید، می توانید با Tezos استک کردن را شروع کنید. پرداخت‌های پاداش اولیه شما پس از یک دوره 35 تا 40 روزه به شما واریز می‌شود، اما پرداخت‌های بعدی هر سه روز یکبار تعلق می‌گیرد. جوایز تزوس تا حد زیادی ثابت هستند، به همین دلیل است که XTZ به عنوان یکی از بهترین ارز های استیکینگ کریپتو در نظر گرفته می‌شود. میانگین پاداش سالانه شما می تواند از 6.75 تا 10.60٪ باشد.

استک کردن پالیگان (MATIC)

Polygon یک ارز منحصر به فرد است که در تلاش برای مقیاس‌پذیری اتریوم ایجاد شده است. هدف Polygon اطمینان از سازگاری با اتصال هر DApp (برنامه غیرمتمرکز) مبتنی بر اتریوم است. تراکنش های چند ضلعی به طور کامل توسط اعتبار سنجی شبکه ایمن می شوند. این یکی از بهترین ارز هایی است که می‌توانید انتخاب کنید، زیرا می‌تواند تا 65000 تراکنش در ثانیه (TPS) را اعتبارسنجی کند، که به شبکه‌های اتریوم اجازه می‌دهد تراکنش‌ها را به طور موثر انجام دهند.

یکی دیگر از دلایلی که Polygon یکی از بهترین ارزهای رمزنگاری شده است این است که نمایندگان فقط باید یک ارز را قبل از اینکه بتوانند در شبکه شرکت کنند، استک کردن کنند، در حالی که استک کردن خود به حداقل دو ارز نیاز دارد. می توانید با اتصال کیف پول MetaMask به کیف پول Polygon خود، استکینگ را شروع کنید. پاداش استکینگ سالانه مورد انتظار برای Polygon بستگی به تعداد ارز هایی دارد که شما استکینگ می کنید. حداکثر APY برای این ارز کمی بیش از 14٪ است.

برای کسب MATIC، MATIC را به اشتراک بگذارید

استکینگ بایننس (BNB)

بایننس محبوب‌ ترین پلتفرم صرافی ارز دیجیتال در جهان است و BNB به دلیل نحوه واگذاری، یکی از برترین ارزهای سهام در جهان است. در حال حاضر هیچ حداقل سهامی برای واگذاری ارز BNB به اعتبار سنجی ها وجود ندارد و فرآیند “بازکردن” تنها هفت روز طول می کشد.

استکینگ بایننس (BNB)

استکینگ بایننس (BNB)

متوسط بازده سالانه برای ارز BNB بین 6 تا 9٪ است. با این حال، می توان بازدهی تا 30٪ را به دست آورد. نرخ بازده می تواند بسیار نوسان باشد زیرا به کارمزد تراکنش بستگی دارد. می‌توانید این ارز را مستقیماً روی پلتفرم بایننس قرار دهید، که سطحی از راحتی را ارائه می‌کند که با اکثر ارز های برتر در این فهرست امکان‌پذیر نیست.

ارز دیجیتال خود را کجا میتوانیم استکینگ کنیم

می‌توانید رمزارز خود را در پلتفرم‌های مختلف، از جمله صرافی‌ ارز دیجیتال BingX ارائه‌دهندگان کیف پول و پلتفرم‌های اختصاصی استیکینگ به اشتراک بگذارید.

انتخاب‌های محبوب برای استک کردن عبارتند از eToro، Binance، و Kraken.

تحقیق و انتخاب یک پلتفرم معتبر که با اهداف سرمایه گذاری شما و ارزهای خاصی که می خواهید به اشتراک بگذارید، همسو باشد، ضروری است.

سخن پایانی پیرامو استک کردن تتر و ارز دیجیتال در کیف پول و صرافی آنلاین

قرار دادن ارزهای خود در شبکه بلاک چین PoS یک راه عالی برای کسب درآمد غیرفعال و ایجاد بازده بالا است. این سرمایه‌گذاری‌ها با ریسک بسیار کمی همراه هستند و اگر پاداش‌های خود را در زمان مناسب برداشت کنید، می‌توانند سود سهام را به همراه داشته باشند. با در دست داشتن این راهنما، شما باید همه چیزهایی را که برای شروع فرآیند سهام نیاز دارید داشته باشید.

 

Leave a Reply