Skip to main content

8 بهترین پروژه NFT برای سرمایه گذاری از آکادمی بینگ ایکس.

توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) این کلمات حتی قبل از سال 2021 به وجود آمدند، اما رونق در سال 2021 آنها را در کانون توجه قرار داد. از زمان رونق، تقاضا برای NFT ها هرگز کاهش نیافته است. زمستان کریپتو فرا رسیده است و حتماً شاهد کاهش ارزش ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین و اتریوم به پایین ترین حد خود در 18 ماه گذشته بوده اید. آیا این یک نگرانی است؟ البته که هست. تخمین زده می شود که حدود 95 درصد از NFT های امروزی بر روی بلاک چین اتریوم ساخته می شوند. هنگامی که ارزش ارز ETH کاهش می یابد، ارزش NFT نیز با آن کاهش می یابد. با این حال، زمان مناسبی برای خرید NFT ها در نظر گرفته می شود، زیرا زمانی که بازار دوباره بالا می رود، مردم می توانند ثروت نسلی را درو کنند.

8 بهترین پروژه NFT برای سرمایه گذاری

با وجود سقوط کریپتو، برخی از پروژه های NFT در بازارهای محبوب NFT اکنون در کانون توجه قرار دارند.

اگر کسی هستید که مشتاق سرمایه‌گذاری در NFT یا جمع‌آوری آن‌ها هستید، در صفحه درستی قرار گرفته‌اید.

ان اف تی های Doodles

ان اف تی های Doodles

ان اف تی های Doodles

مجموعه Doodles NFT یک هنر doodle است که در اوایل سال 2022 منتشر شد.

این مجموعه شامل 10000 NFT متمایز با صدها ویژگی مختلف است. هر NFT در این مجموعه یک تصویر متحرک رنگی روشن از یک اسکلت، حیوان، بیگانه، شکل انسان نما یا فضاپیما است.

مجموعه دارانی که دارای Doodles NFT هستند ابتدا به محصولات و رویدادهای جدید دسترسی دارند.

Doodles همچنین غیرمتمرکز اداره می شود، به این معنی که مالکان در مورد ویژگی ها، محصولات و رویدادهای اصلی رأی می دهند.

مجموعه NFT آزوکی Azuki

مجموعه NFT آزوکی Azuki

مجموعه NFT آزوکی Azuki

آزوکی، محبوب ترین پروژه NFT که در سال 2022 از نظر حجم معاملات معرفی شد، به نقطه عطف جدیدی رسیده است. Azuki پروژه ای است که از 10000 آواتار تشکیل شده است که به شما اجازه ورود به باغ را می دهد. آزوکی ایده ادغام دنیای فیزیکی و دیجیتال را در این فضای منحصر به فرد جامعه تصور می کند. شخصیت‌ها و اتحادهای آزوکی برای همکاری در لباس‌های خیابانی، پخش NFT بیشتر و رویدادهای زنده استفاده می‌شوند. این یکی از پروژه های موفق NFT است که راه اندازی شد که بسیاری از NFT ها با قیمت گزافی فروخته شدند. Azuki #9605 در بازار OpenSea به قیمت 420.69 ETH یا 1.42 میلیون دلار در زمان فروش فروخته شد.

خرید Moonbirds NFT

خرید Moonbirds NFT

خرید Moonbirds NFT

اولین مجموعه Moonbirds شامل 10000 جغد پیکسلی با ویژگی های منحصر به فرد، از جمله موهای آتشین، تکه های چشم، موهاوک، هدبندهای گل و چشم های رنگی است. Moonbirds قیمت ثابتی معادل 2.5 ETH یا 7000 دلار داشت. با این وجود، مجموعه در دو روز فروخته شد و فروش مجدد در بازارهای ثانویه از زمان انتشار آن در حال افزایش بوده است.

کریپتو باریستاها Crypto Baristas

کریپتو باریستاها مجموعه‌ای از شخصیت‌هایی است که با دست طراحی شده‌اند و در نوع خود قهوه می‌ریزند و می‌توان آن‌ها را به‌عنوان NFT در Rarible، یک پلتفرم بلاک چین، خریداری کرد. وب سایت کریپتو باریستا در مجموع 60 شخصیت از این دست ساخته شده توسط کاریکاتوریست تونی بو و برادران قهوه را به فروش می رساند.

NFT کریپتو باریستاها Crypto Baristas

NFT کریپتو باریستاها Crypto Baristas

هدف اصلی این کمپین پرورش جامعه ای از افراد همفکر است که برای هنر، قهوه، نوآوری و تجارت ارزش قائل هستند.

NFTهای فوق برای صنعت جدید بودند. آنها به محض راه اندازی فروخته شدند. تقاضای زیادی برای این NFT ها وجود دارد که فروش ثانویه در بازارهای مختلف NFT ادامه دارد و در کانون توجه قرار دارد. علاوه بر آن، مجموعه های NFT وجود دارند که به عنوان NFT های تراشه آبی طبقه بندی می شوند. این مجموعه‌ها، اگرچه ماه‌ها یا سال‌ها پیش راه‌اندازی شدند، اما حتی در زمان سقوط کریپتوها همچنان در کانون توجه قرار دارند. برخی از آنها در زیر آورده شده است.

ان اف تی های Bored Ape Yacht Club

Bored Ape Yacht Club مجموعه NFT است که پیشگام NFTهای ابزار مبتنی بر جامعه است. BAYC یکی از مجموعه‌های اصلی NFT است که با ابزارهای منحصربه‌فرد مانند حمام مخصوص جامعه عرضه می‌شود که در آن اعضا می‌توانند هر ۱۵ دقیقه یک پیکسل روی بوم نقاشی بکشند.

ان اف تی های Bored Ape Yacht Club

ان اف تی های Bored Ape Yacht Club

تصمیم‌گیری مبتنی بر جامعه، دسترسی فقط جامعه به NFT‌هایی مانند Mutant Ape Yacht Club، سگ‌های خانگی برای دارندگان و جلسات انجمن برخی از آنها هستند. با سکه Ape و تصمیم به ایجاد یک بازار اختصاصی برای BAYC از سوی جامعه، این مجموعه یک سرمایه گذاری خوب است.

NFT کریپتو پانک ها

NFT کریپتو پانک ها

NFT کریپتو پانک ها

کریپتو پانکس اولین پروژه NFT است که منتشر شد. آنها نقاشی های پیکسلی هستند که اکنون ارزش خود را از دست نداده اند. آنها در حال حاضر یکی از محبوب ترین و گران ترین NFT های تا به امروز هستند. این مجموعه با 10000 طراحی منحصربه‌فرد هنرهای بدیع پیکسلی، یک جواهر و یک NFT با تراشه آبی است که می‌توانید در هر زمان روی آن سرمایه‌گذاری کنید.

ان اف تی های VeeFriends

ان اف تی های VeeFriends

ان اف تی های VeeFriends

VeeFriends یک مجموعه NFT از 10255 تصویر با الهام از حیوانات است که توسط Garyvee، کارآفرینی که مشتاق به معرفی یک جامعه تجاری از طریق NFT است، طراحی شده است. این NFT ها بر روی بلاک چین اتریوم اجرا می شوند و در بازار Opensea NFT در دسترس هستند. صاحبان این NFT ها این شانس را دارند که به طور مستقیم با گری وی از طریق حالت های مختلف بسته به نوع NFT که دریافت می کنند تعامل داشته باشند.

دسنترالند NFT

دسنترالند NFT

دسنترالند NFT

Decentraland یک بازی املاک و مستغلات مبتنی بر متاورس است که در آن هر قطعه زمین یک NFT است. شما می توانید این ساخت NFT ها را بخرید و با یک اقتصاد جدید در آن دنیا پیش بروید. این یک بازی برای کسب درآمد است که از طریق پاداش و NFT درآمد غیرفعالی را ارائه می دهد. این رمزارز بومی خود، MANA را ارائه می کند که یک سرمایه گذاری بالقوه در نظر گرفته می شود.

نتیجه 8 بهترین پروژه NFT برای سرمایه گذاری

در ابتدا، Non-Fungible Tokens تماماً در مورد هنر بودند. اما امروز، NFT ها با Utilities عرضه می شوند. آنها اکنون نشانه هایی برای تبدیل شدن به بخشی از یک جامعه هستند. مردم علاقه مند به خرید NFT ها و تبدیل شدن به بخشی از یک جامعه و در نتیجه ایجاد تقاضا برای آنها هستند. با بسیاری از کنفرانس ها و ملاقات های کلاس کلمه برای جامعه NFT، ارزش NFT ها به تدریج افزایش می یابد. اکنون دولت‌ها علاقه‌مند به استفاده از NFT و تلاش برای تنظیم آن‌ها هستند، بنابراین اکنون زمان آن رسیده است که شما یک توکن غیرقابل تعویض داشته باشید.

 

Leave a Reply